Kominki

Nietypowe rozwiązania grzewcze

kominki narożneKominki narożne, będąc połączeniem niebanalnego designu z funkcjonalnością okażą się wyśmienitą propozycją dla wszystkich osób, które wśród wielu rodzajów i niezliczonej ilości modeli kominków szukają rozwiązań nawiązujących zarówno do tradycji, jak i stanowiących wyznacznik stylu nowoczesnego.

Jeśli zatem pragniecie Państwo, aby kominek był połączeniem klasyki z nowoczesnością, wówczas warto zainteresować się zakupem narożnego wkładu grzewczego, który zamiast całościowej ściany bocznej ma zamontowaną szybę. Zastosowanie tego typu rozwiązań konstrukcyjnych wiąże się z licznymi zaletami. Po pierwsze, kominek z szybą narożną o wiele lepiej oświetla pomieszczenie i daje możliwość efektownego wykorzystania przestrzeni pokoju. Kominki narożne mogą być ustawiane zarówno w rogu salonu, jak i w jego miejscu centralnym. W każdym z tych przypadków prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Kominek narożny jest doskonałą dekoracją pokoju. Jego przeszklenia pozwalają zwiększyć widoczną dla oka przestrzeń paleniska. Palący się ogień w kominku, zwłaszcza wieczorową porą, wyśmienicie rozświetla wnętrze pokoju i nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu.

Kominki narożne cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko ze względu na posiadanie walorów estetycznych. Niedrogi koszt eksploatacji i fakt, że są one przyjazne dla środowiska to kolejne zalety, które decydują o rosnącym zainteresowaniu ich budową. Zwiększona przestrzeń przeszkleń kominka warunkuje również oddawanie do wnętrza domu większej ilości generowanego przez piec ciepła.

Jeśli pragniecie Państwo, aby w Waszym salonie, bibliotece, sypialni bądź też kuchni zagościł upragniony kominek narożny, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kominki narożne to jedna z wielu naszych specjalności. Stworzymy dla Państwa ciekawy projekt kominka oraz pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego wkładu.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo niezawodne, funkcjonalne, wykonane z najwyższej klasy materiałów wkłady grzewcze narożne. Ich producentami są znane i cenione na rynku światowym firmy, m.in. Spartherm oraz Edil Kamin.

Narożne wkłady kominkowe występują w wielu rodzajach. Zaproponujemy Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie, które z uwagi na parametry grzewcze okaże się najlepszą propozycją spełniającą wymogi Waszych pomieszczeń.

Proponujemy Państwu szeroki wybór wkładów grzewczych, które różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, parametrami typu sprawność cieplna, moc grzewcza, ale również konstrukcją szyby. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy odnajdzie coś dla siebie.

Wybór funkcjonalnego i estetycznie prezentującego się wkładu grzewczego to zaledwie początek przygody z kominkiem narożnym. Niezwykle istotną kwestią jest także odpowiedni projekt jego obudowy. Powierzając nam projektowanie kominka narożnego, możecie być Państwo pewni, że zajmiemy się tym w pełni profesjonalnie.